top of page

Školenia, workshopy, semináre

Vediem komunikačné a manažérske školenia pre firmy a neziskové organizácie.
Dôsledne zisťujem potreby klientov a každé školenia pripravujem konkrétne im na mieru. 

 

Vediem aj workshopy o tom, ako nemanipulovať a nenechať so sebou manipulovať,
o asertívnej komunikácii aj o vnútorných sabotéroch. 

 

Klienti na mojich školeniach oceňujú energickosť, spád, striedanie teórie s praktickými príkladmi, veľa trénovania a možnosť diskusie.

Často je súčasťou školení aj koučingová časť, kde si tímy spoločne riešia nejakú svoju aktuálnu situáciu, či problém a ja ich v hľadaní riešenia sprevádzam ako koučka.
 

Školenia či koučingy dokážem viesť plynule aj v angličtine.

Môžete mi napísať, aby sme najprv nezáväzne prediskutovali vašu predstavu a vaše potreby. Podľa toho vám pripravím návrh školenia aj s cenovou ponukou. Tento návrh ešte môžeme ďalej upravovať k obojstrannej spokojnosti.

Referencie na školenia a spolupráce

FederikaPlesnik_OZNAM_1080x1080_cisty.png

“Federikine školenie určite patrí medzi top všetkých vzdelávačiek čo som kedy zažila. Brutálne dobre štruktúrované a spravené, celkovo som sa tam cítila nesmierne dobre a kvitnúco. Ďakujem Federike z celého srdca, cez túto session som si zodpovedala veľa otázok, ktoré riešim už dva roky. Som nesmierne zaviazaná."

"Som za túto session neskutočne vďačná a v mnohom ma usmernila a upokojila. Pre mňa top session za posledné obdobie."

"​Meaningful and very specific content. I'd love to have this session for longer - half day or even a full day!"

"Super useful!"

"Amazing session. She gave us the tools how to begin a self-discovery journey. We had the time to reflect and she showed a very personal approach."

"Awesome structure, very good discussions, Federika is a natural delivering this session, and her energy and enthusiasm made it very pleasant." 

"Perfect!"

Interkatívne školenie s koučingovou časťou o nastavení si svojej vízie do budúcnosti
 

Od roku 2017 ho každoročne vediem pre účastníkov programu Teach for Slovakia a opakovane je hodnotené ako top školenie z mnohých, ktoré účastníci vrámci programu dostávajú.

Školím a koučujem bez problémov aj v angličtine. 

„Moc se mi líbilo, že pevně daná byla jen forma, konkrétní obsah školení vyplynul z témat, které řešíme, a zároveň se k nim Federika dokázala vyjádřit navzdory tomu, že tato témata předem neznala – taková míra improvizace a out-of-the-box-thinking je ukazatelem velké profesionality :)."

 

"Líbily se mi testy a práce ve skupinkách, „akční“ forma školení mi velmi vyhovuje."

 

"Veľmi užitočné a dobre štruktúrované, striedali sa fázy krátkej teórie a skúšania na príkladoch. Zaujala ma čast ohľadom feedbacku a hodnotenia, zaviedol som to i vo svojom tíme."

"Federika dokázala správně naslouchat a vyhodnotit situaci, takže její komentáře a doporučení byly opravdu relevantní."

 

"Všeobecně to bylo na jedničku. Federika velice dobře reagovala na situace a dařilo se jí držet pozornost všech účastníků. A stále přitom sledovala osnovu zadání. Ostatním se také dařilo se zapojovat a držet aktivitu."

"Bol som veľmi milo prekvapený, že Federika si hneď od začiatku spolupráce (týždne pred školením) zbierala informácie o našich požiadavkách a našej situácií. Tým pádom bola schopná školenie vytvoriť perfektne na mieru. Zároveň bola dostatočne flexibilná, že pri samotnom školení ešte bola schopná ihneď reagovať na naše podnety a doladiť obsah a stále zachovať zrozumiteľnosť a celistvosť prednášky. Nepamätám sa, že by som sa bol kedykoľvek zúčastnil školenia, ktoré malo takto pozitívny ohlas."

2x 2-dňové školenie pre manažment (vrátane riaditeľa) veľkej českej IT firmy

Zúčastnení manažéri majú všetci dlhoročné (často 10 až 20 ročné) skúsenosti a súhrnne ohodnotili školenie na 1 

Úplná topka."


"Super kurz, šikovná lektorka. Získali sme užitočný nástroj."

"Kurz bol veľmi užitočný, koncept kariérnych kotiev mi pomohol sa lepšie zorientovať v mojich rozhodnutiach a budem ho využívať v budúcnosti."

"Skvelý kurz ako záverečná bodka za 3 rokmi v NLA."

"Na Federike oceňujem jej dlhoročné skúsenosti a schopnosť odhadovať ľudí."

"Empatická lektorka, všetky jej rady boli dobre cielené."

 

"Federika je príjemná, priateľská a inšpiratívna."

"Páčil sa mi Federikin koučingový prístup, zapájanie všetkých účastníkov, interakcia."

"Veľmi milý prístup, množstvo skúseností a vysvetľovanie na príkladoch."

 

"Federika je veľmi autentická a zapálená pre vec."

Interaktívny 4-hodinový workshop o kariérnych kotvách a nastavení si vízie po skončení Nexteria Leadership Academy so študentmi jej posledného ročníka 

FederikaPlesnik_OZNAM_1080x1080_cisty_edited.jpg

"Kamarátka, spolupracovníčka na projektoch, dodávateľka aj klientka.

Federika Plesník je pre mňa skĺbenie rozumu a intuície. Počas tých necelých 7-8 rokov spolupráce som si neraz uvedomila momenty, kedy vedela správne a citlivo zvoliť vhodný prístup.

Federika je človek, ktorý vie v pravom momente vytiahnuť a nadávkovať do situácie, rozhovoru či osobného, alebo pracovného, presne tú ingredienciu, ktorá v  danej situácii chýba.

Jej umením je schopnosť oscilovať na osi od čisto racionálneho, pragmatického riešenia situácie a trefného pomenovania problému, až k čisto pocitovému a intuitívnemu vnímaniu situácie a ľudí.

Federika je človek, na ktorého sa môžem spoľahnúť vo všetkých rovinách vzťahu – ako klient mám absolútnu istotu, že služba bude dodaná, že reakcie partnerov a výstup je plne profesionálny. Ako dodávateľ oceňujem jej férovosť a otvorenosť diskutovať o veciach. Vnímam ju ako veľmi šikovného človeka.

Ešte veľa budeme o nej počuť a ja mám tú česť, že si ju môžem z času na čas aj zažiť!"

Erika Matwij, CEO HUMAN INSIDE, Odborníčka na rodinné firmy a Prezidentka Inštitútu Rodinného Businessu 

bottom of page