​O mne

Som certifikovaná koučka, mentorka a lektorka.
 

Pomáham ľuďom žiť v súlade so sebou. Koučujem ženy i mužov, podnikateľov, manažérky, aj matky na materskej. Všetkých svojich klientov považujem za hrdinov na ceste a je pre mňa česť, že ich v určitom úseku ich cesty môžem podporiť a sprevádzať. 

Väčšina mojich klientov prichádza za mnou pretože pre seba hľadajú tú pravú prácu, alebo sa chcú cítiť lepšie vo svojej aktuálnej práci.
Verím, že každý môže mať prácu, v ktorej je šťastný.

Mojimi webinármi, seminármi, workshopmi, kurzami či individuálnymi konzultáciami na tému práce a ako si pre seba objaviť a získať tu pravú, za posledné roky už prešlo takmer tisíc ľudí. 

Momentálne vediem v spolupráci s organizáciou Pracujúce mamy aj nový online kurz Spokojná v práci - pre mamy, ktoré sa pracovne hľadajú.

 

Skupinový kariérny koučing a mentoring robím momentálne pre: Teach for Slovakia, Minitech MBA a Nexteria.

Vediem aj iné úspešné workshopy, napríklad o asertívnej komunikácii, o manipuláciách, či o vyhorení.

 

Robím firemné školenia na mieru a koučujem tímy. 

Som bývalá manažérka.

 

Takmer šesť rokov som viedla, ako výkonná riaditeľka a členka predstavenstva, vydavateľstvo W PRESS a.s. (zastrešuje značky .týždeň a .pod lampou). Spoluzaložila som aj občianske združenie .týždeň - fond pre kvalitnú žurnalistiku, v ktorom sme spustili a viedli úspešnú mediálnu školu. 

 

Sedem rokov som žila v Anglicku. Vyštudovala som tam na univerzite marketing a masmédiá. Neskôr som pracovala ako Sales Account Manager s klientmi 100-ročnej rodinnej firmy na výrobu kozmetiky a liekov.

Som členka správnej rady neziskovej organizácie Teach for Slovakia, ktorá dlhodobo a sytémovo pracuje na zmene vzdelávacieho systému na Slovensku pomocou overeného medzinárodného programu. Slovenské vzdelávanie zlyháva a doplácajú na to nielen deti, ale aj celá krajina. Verím, že to nutne potrebujeme zlepšiť, aby raz všetky naše deti mali vzdelanie, ktoré im dá šancu v živote uspieť.

 

Na všetkých mojich doterajších pozíciách ma najviac bavila práca s ľuďmi a pre ľudí. Teší ma, keď pomáham druhým napĺňať ich potenciál. Podľa osobnostnej typológie Riso-Hudson som totiž Pomáhač a podľa Myers Briggs zas Dávač 🙂 

 

Prešla som rôznymi kurzmi osobnostného rozvoja, komunikácie aj leadershipu. Od Slovenska, cez Anglicko až po USA. Koučingový diplom som získala pod vedením dvoch renomovaných koučov, Michala Ondráčka a Jiřího Kunčara, z českého Koučink Centra.

 

S manželom a 4,5 ročným synom žijeme v Bratislave.

O svojej práci som hovorila aj v Rádiu Slovensko.
Audio záznam z relácie si môžete vypočuť tu.

slovensko.png